Abszolút egészség nem létezik. az optimális kondició megtartása érde-kében azonban erösiteni kell azokat a területeket, amelyek bizonyos szempontból lemaradnak a többi mögött
Leirások
Az ábrán látható az a határvonal, amelynek határain belül nyugodtan moz-zoghatunk ahhoz, hogy egészségesnek érezzük magunkat. Amint átlépjük a harmónia határait megbetegszünk. Negatív hatások következtében meg-szünik a test harmóniája. Ha a negatív állapot hosszabb ideig tart, az állan-dó diszharmónia krónikus stádiumába érünk. Mély energiahiány és diszharmónia jellemzi pl. a fáradtságszindrómát és komoly betegségek egész sorát.
A diszharmónia és a betegség kialakulása mindig a test energetikai rend-szerében kezdődik. Elegendő mennyiségű energia nélkül semmi sem működik, semmi sem megy, semmi sem mozog. Az emberi élet és a kozmoszi lét alap-elvének megértéséről van szó. Az élet sem létezhet energia nélkül! A hajdan volt civilizációk már évezredekkel ezelőtt ebből az alapelvből indultak ki. Természetes tanításaik és módszereik az emberi szervezet regenerálására a legmagasabb szinten voltak, s nem csak Keleten. Az anyagi és a biológiai világ kölcsönös kapcsolata természetes, mint ahogy természetes a klasz-szikus gyógymód összekapcsolódása a természetes regenerációs módsze-rekkel.
Mindegyik készítmény szerveink megfelelő energiapályáinak harmonizálásával részt vesz az ellenállóképesség fokozásában. Az emberi testben működő egyes szervek és rendszerek között, csakúgy, mint a természetben egyen-súlyi állapotnak kell uralkodnia. Minden, a normálistól eltérő jelenséget a diszharmónia vagy kóros állapot jeleként kell értékelni. Az energiahiány ki-egyenlítése a szerv jobb működését eredményezi. A toxinok kiválasztása a szervezetből fitoanyagok segítségével, illetve a bioinformációk révén több-szörösen felgyorsítja ezt a folyamatot. Ezért számít a szóban forgó regene-rációs eljárás világviszonylatban is újdonságnak, amely megérdemli, hogy gyönyörű bolygónk minden részén elterjedjen.
Gondolkozzon el azon, hogy mit csinál rosszul az életében, hogyan táplál-kozik, mennyit mozog, hogyan viselkedik, és lehet, hogy ezek után úgy dönt, hogy lassan megváltoztatja az életmódját. Talán ezáltal kellemesen meg is lepődik, ám mi hisszük, hogy csalódni biztosan nem fog.